Książki100 najważniejszych zdjęć świataPytania i odpowiedziCytaty dla fotografaNajczęściej wyszukiwane

Dołącz do nas

Google+

Daj się ocenić i oceniaj • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 4


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 13


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 44


 • Autor:
  Komentarzy: 5


 • Autor:
  Komentarzy: 8


 • Autor:
  Komentarzy: 9


 • Autor:
  Komentarzy: 3


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 16


 • Autor:
  Komentarzy: 20

Patroni medialni targów FILM VIDEO FOTO

Patroni medialni targów FILM VIDEO FOTO

Patroni medialni FVF 2008 - FOTO, FOTOGRAFIA CYFROWA, SwiatObrazu.pl,  PC World Komputer - to czołowe polskie media branżowe. To najstarsze i najbardziej prestiżowe media rynku fotograficznego o największym zasięgu.


/strong>

– to najstarsze na polskim rynku czasopismo fotograficzne o ponad 30-letniej tradycji. Jako jedynie polskie czasopismo jest członkiem opiniotwórczego międzynarodowego stowarzyszenia wydawców prasy fotograficznej TIPA. Miesięcznik przeznaczony jest dla każdego, kto interesuje się fotografią, zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Miesięcznik jest organizatorem wielu konkursów fotograficznych, patronem medialnym międzynarodowych festiwali fotograficznych, konkursów i wystaw (FotoArtFestiwal w Bielsku Białej, Warszawski Festiwal Fotografii Artystycznej, Miesiąc Fotografii w Krakowie, Konkurs Fotografii Prasowej w Warszawie, Word Press Photo w polskich galeriach).

FOTOGRAFIA CYFROWA – to bogaty merytorycznie i graficznie miesięcznik przeznaczony dla miłośników fotografii używających sprzętu cyfrowego. Na łamach pisma przedstawiane są i poddawane testom aparaty cyfrowe, skanery, drukarki, monitory oraz oprogramowanie graficzne. Wiele miejsca poświęcone jest również na prezentowanie gotowych już, cyfrowych fotografii, promocji konkursów oraz imprez fotograficznych.

Serwis www.SwiatObrazu.pl – Internetowy Dziennik o Fotografii i Wideo SwiatObrazu.pl jest najstarszym (powstał w 1999 roku) oraz najczęściej odwiedzanym (ponad 100 tys. odwiedzin miesięcznie) serwisem informacyjnym poświęconym tematyce fotografii cyfrowej, cyfrowemu wideo oraz nowym technologiom przetwarzania obrazu. Zróżnicowana zawartość serwisu czyni go cennym źródłem informacji dla użytkowników zaawansowanych i początkujących. SwiatObrazu.pl dostarcza każdego dnia najświeższe informacje (aktualności, testy, artykuły, wywiady) tysiącom użytkowników sieci Internet. SwiatObrazu.pl promuje fotografię cyfrową w Polsce (osiem edycji Warsztatów Technologicznych Cyfrowa Kreacja Obrazu), od 5 lat jest patronem medialnym Targów Film Video Foto, organizuje konkursy fotograficzne, w których biorą udział tysiące uczestników.

PC World Komputer - magazyn profesjonalnego użytkownika PC   
PC World Komputer ma największy zasięg wśród magazynów o tematyce komputerowej w Polsce - według SMG/KRC prawie 500 tysięcy czytelników miesięcznie. Dociera do szerokiego grona użytkowników komputerów: od profesjonalistów korzystających z komputera w pracy aż do domowego użytkownika zainteresowanego bardziej efektywnym i bezproblemowym wykorzystaniem sprzętu i oprogramowania. Czasopismo koncentruje się na czterech głównych działach: Aktualności, Sprzęt, Oprogramowanie i Internet. Zawiera też kilka mniejszych, poświęconych systemowi Linux, audio/wideo, informatyce w firmie, itp. Publikuje wyniki testów w znaczący sposób pomagając czytelnikom w wyborze właściwego sprzętu i oprogramowania, a słynne już porady podpowiadają, jak ich potem mądrze używać.
Integralną częścią miesięcznika są płyty CD-ROM i DVD-ROM zawierające pełne wersje programów komercyjnych oraz wersje specjalne, testowe i próbne najlepszego oprogramowania.

Bezpłatny miesięcznik 042 magazine - niezbędny informator miejski, który nawiguje po wszystkich rejonach kulturalnej i rozrywkowej Łodzi. Dedykowany jest wszystkim spragnionym informacji o: najnowszych premierach teatralnych i filmowych, wystawach, festiwalach, koncertach i imprezach klubowych. Ci, którzy wolą czytać w języku angielskim, dowiedzą się o ofercie kulturalnej miasta ze specjalnie przygotowanej wersji: Your fun English guide to Łódź.
042 magazine wspiera młodych pasjonatów fotografii dzięki akcji "Wyłowieni z sieci", której "fotograficzne owoce "widoczne są co miesiąc na okładkach czasopisma.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

 • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
 • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
 • forów dyskusyjnych;
 • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
 • codziennego newslettera informacyjnego;
 • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem