Podaruj na Święta radość czytania

Podaruj na Święta radość czytania

Książka stanowi zawsze dobry prezent z kategorii tych zarówno przyjemnych, jak pożytecznych. Na łamach serwisu SwiatObrazu.pl regularnie publikujemy informacje o nowościach wydawniczych wydawnictwa Helion. Jest to największe i najbardziej zaufane wydawnictwo zajmujące się publikacją m.in. książek o tematyce fotograficznej.

Przedstawiamy najciekawsze jego pozycje, nad którymi objęliśmy patronat i spośród których każdy fotograf z pewnością znajdzie coś szczególnie interesującego dla siebie.


 

 

"Fotografia kulinarna dla blogerów" - Matt Armendariz

Blogerzy kulinarni podbijają blogosferę. Ich zdjęcia nierzadko zachwycają jakością wykonania i piękną kompozycją. W tej książce znajdziesz najcenniejsze informacje dotyczące podstaw fotografii, rodzajów oświetlenia, głębi ostrości, rodzajów aparatów i formatów plików.  Nauczysz się planować kompozycję i wybierać odpowiednie ujęcie oraz poznasz potencjalne trudności. Dowiesz się, jak za pomocą perfekcyjnego ujęcia można wydobyć piękno nawet mało atrakcyjnych potraw. Ta książka to doskonałe źródło informacji, które sprawdzi się w rękach każdego kulinarnego blogera.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem