Sony NEX-5R z hybrydowym autofocusem i nowym procesorem obrazu

Sony NEX-5R z hybrydowym autofocusem i nowym procesorem obrazu

Sony odświeża linię bezlusterkowców modelem NEX-5R, bazującym na 16-megapikselowej matrycy CMOS Exmor o rozmiarze APS-C. Dalej mamy nowy procesor obrazu z linii BIONZ, ISO do 25600, nagrywanie wideo w Full HD oraz hybrydowy (detekcja fazy i kontrastu) moduł autofocusu.


Sercem nowego bezlusterkowca jest 16.1-megapikselowy sensor APS-C CMOS Exmor, ściśle współpracujący z projektowanym na nowo, szybkim procesorem BIONZ. Układ ten obsługuje czułość ISO w zakresie od 100 do 25600 oraz tryb filmowy, zdolny do rejestrowania materiału w jakości Full HD (1920 x 1080, 60p, format AVCHD 2.0). Jak przystało na konkretny kompakt z wymienną optyką, Sony NEX-5R pozwala na korzystanie z trybów manualnej ekspozycji (P, A, S, M), dysponuje również hybrydowym autofocusem (99 punktów detekcji fazy i 25 punktów detekcji kontrastu).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem