Tragedia Instagramerki - 3 osoby zginęły na imprezie urodzinowej podtrute dwutlenkiem węgla

Tragedia Instagramerki - 3 osoby zginęły na imprezie urodzinowej podtrute dwutlenkiem węgla

Już wiele razy potrzeba rozgłosu połączona z delikatnie to określając - bezmyślnością - doprowadziła do tragedii - Niestety, nie inaczej było w przypadku rosyjskiej influencerki, która zapragnęła pokazać osobom śledzącym jej profil coś spektakularnego z okazji świętowania swoich urodzin. Organizatorzy zabawy postanowili wrzucić do basenu 3 kg suchego lodu, tak aby stworzyć „imponujący pokaz pary”. Skończyło się to jednak tragedią - 3 osoby zmarły wskutek zatrucia dwutlenkiem węgla a 7 trafiło do szpitala w stanie ciężkim.


Według doniesień Moscow Times ciesząca się sławą (na Instagramie) influencerka świętowała swoje 29. urodziny w kompleksie basenów i saun. Jej 32-letni mąż postanowił zwiększyć atrakcyjność zabawy, wrzucając do basenu 3 kg suchego lodu. Miało to stworzyć "dramatyczny, wizualny efekt". Niestety rezultat był dramatyczny nie tylko pod względem wizualnym.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem