Witkacy i inni

Witkacy i inni

Do 15 sierpnia 2011 r. w Muzeum Pałac w Wilanowie można zwiedzać wystawę fotografii zatytułowaną "Witkacy i inni". Na ekspozycji zaprezentowane są dzieła fotograficzne Stanisława Ignacego Witkiewicza, a także prace innych fotografów dziewiętnastego i dwudziestego wieku.




W ramach wystawy "Witkacy i inni" oglądać można autoportrety artysty, cykle portretów przedstawiających postacie elity lat międzywojennych, scenki rodzajowe na zdjęciach inscenizowanych, pejzaże tatrzańskie i wiele innych.

Obok dzieł Witkacego na wystawie zaprezentowane są również m.in. fotografie Józefa Głogowskiego, Tadeusza Langiera, Mieczyława Choynowskiego. Zbiór uzupełniony jest również o zdjęcia wykonane Witkacemu przez innych fotografów, zdjęcia rodziny Witkiewiczów oraz takie, które do niej należały.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem