Dowiedz się o czym opowiadają kwiaty - cudowne zdjęcia kwiatów jak ze snów

Dowiedz się o czym opowiadają kwiaty - cudowne zdjęcia kwiatów jak ze snów

Kochacie kwiaty i lubicie je fotografować? Jeśli wasze zdjęcia kwiatów pod względem estetyki choć trochę dorównują kadrom pewnego azjatyckiego fotografa, to możecie się uważać za twórców obdarzonych wyjątkowym poczuciem piękna. Jego cykl zdjęć Flower stories pokazuje świat roślin rodem z marzeń sennych.


Ashraful Arefin to fotograf z Bangladeszu na stałe mieszkający w Dhaka – stolicy tego maleńkiego, ale jednocześnie bardzo przeludnionego kraju. Urodzony w 1987 roku twórca zajmuje się fotografią stosunkowo niedługo (oprócz tego jest też artystą rysownikiem, malarzem i grafikiem), ale już teraz dał się poznać z kilku cyklów naprawdę pięknych zdjęć kwiatów, charakteryzujących się niebywałą wręcz kolorystyką. On sam o sobie mówi, że celem jego twórczości jest odnajdywanie piękna w tak prostych kadrach i tematach, jak to tylko możliwe.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem