Zdjęcia z wakacji?

Zdjęcia z wakacji?

Dwa tygodnie temu New York Times, a za nim Gazeta Wyborcza opublikowały materiał na temat niedawno odnalezionych zdjęć z Auschwitz. 116 fotografii uzupełnia wciąż niewielkie światowe zbiory fotograficznej dokumentacji Obozu Zagłady. I pokazuje go od strony, o której nikt raczej do tej pory nie myślał.


Badacze są zgodni – album, który Rebecca Erbelding, archiwistka z Muzeum Holocaustu, dostała pół roku temu należał do Karla Höckera, adiutanta komendanta Auschwitz Richarda Baera. Są w nim zdjęcia samego właściciela w galowym mundurze, są też dużo bardziej prywatne fotografie, robione najprawdopodobniej jako pamiątkowe.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem