Anja Rubik i Malgosia Bela wśród 12 najlepszych modelek w wyjątkowej nagiej sesji dla magazynu Lui

Anja Rubik i Malgosia Bela wśród 12 najlepszych modelek w wyjątkowej nagiej sesji dla magazynu Lui

Edycja francuskiego magazynu "Lui" przełomu 2015/2016 to 12 różnych okładek, na których zobaczymy 12 aktów przedstawiających znane światowe modelki, którymi są: Carolyn Murphy, Jourdan Dunn, Amber Valletta, Malgosia Bela, Isabeli Fontana, Lara Stone, Anja Rubik, Edita Vilkeviciute, Mariacarla Boscono, Daria Strokous, Natasha Poly i Toni Garrn. Autorami zjdęć są Iango Henzi i Luigi Murenu. Choć Magazyn Lui, którego historia sięga 1967 często publikuje mocne, erotyczne sesje, to tym razem mamy do czynienia z klasycznym ujęciem fotografii aktu.


Włoch Luigi Murenu i Szwajcar Iango Henzi nie mają wykształcenia fotograficznego; Murenu był fryzjerem stylistą, a Henzi – profesjonalnym tancerzem. Fotograficzny duet tworzą zaledwie od 2013 roku, a ich zdjęcia zdążyły już ukazać się na okładkach magazynów "Vogue", "Lui", "iD", "Vanity Fair" czy "W" oraz reklamować produkty światowych marek, takich jak Tom Ford, Cartier, Versace, Kérastase czy Vivara.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem