Apel fotografa ślubnego bije rekordy popularności

Apel fotografa ślubnego bije rekordy popularności

Żyjemy w czasach, w których rzeczywiste, osobiste przeżywanie pięknych i szczególnych momentów nie jest już w modzie. Teraz przeżywamy najważniejsze chwile życia patrząc na wyświetlacz telefonu, wracając do nich jedynie w serwisach społecznościowych. Thomas Stewart - fotograf ślubny z Australii po tym, jak goście z telefonami komórkowymi zrujnowali kolejną uroczystość, postanowił coś z tym zrobić.


Najlepszym dowodem na potwierdzenie istnienia problemu i jego powagę jest przedstawiona fotografia. Widać na niej, jak młody dosłownie musiał wychylać się zza gości z telefonami, aby zobaczyć, jak jego narzeczona idzie do ołtarza. I nie chodzi o obwinianie gości weselnych - to w końcu goście, wystarczy tylko wprowadzenie prostej zasady - w trakcie ceremonii ślubnej powinien obowiązywać zakaz używania telefonów komórkowych.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem