Chmara szpaków ułożyła na niebie podobiznę ptaka

Chmara szpaków ułożyła na niebie podobiznę ptaka

Stada szpaków - podobnie jak podmorskie ławice zawsze zadziwiają - Jednakże fotograf James Crombie miał niezwykle wiele szczęścia i zdołał uchwycić gigantyczne stado szpaków w idealnym momencie. Stado ułożyło na niebie podobiznę wielkiego ptaka.


Fotografia ptaków, która zdumiewa

Na codzień James Crombie zajmuje się fotografią sportową, jednakże uwielbia także kierować swój obiektyw na ptaki. Przez wiele miesięcy szukał okazji do sfotografowania ogromnego stada szpaków. Jego przyjaciel Colin Hogg opowiedział mu o jeziorze Lough Ennell w pobliżu którego mieszka, gdzie bardzo często pojawiają się na niebie chmary szpaków. Ptaki gniazdują w trzcinach wokół jeziora i co 4-5 dni zbierają się w ogromne chmary tuż po zachodzie Słońca. Właśnie w tym momencie można wykonywać niesamowite zdjęcia. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem