Leica D-Lux 5 - firmware 2.0

Leica D-Lux 5 - firmware 2.0

Leica wydała nowe oprogramowanie układowe dla aparatu D-Lux 5. Aktualizacja wnosi kilka istotnych zmian.


Leica D-Lux 5 wyposażona w firmware 2.0 będzie mogła pochwalić się szybszym autofocusem, zwłaszcza przy korzystaniu z szerokiego kąta. Drugą zmianą, o której wspomina producent, jest prostsze operowanie manualnym ostrzeniem - będzie wygodniej i precyzyjniej. Dalej mamy ulepszony balans bieli w warunkach o niewystarczającym oświetleniu. Jak obiecuje Leica, zdjęcia mają cechować się bardziej naturalną kolorystyką. Kolejne modyfikacje to wprowadzenie redukcji szumu cyfrowego na czułościach ISO 1600 oraz ISO 3200, nowy tryb Active Mode, mający zniwelować rozmycia obrazu podczas filmowania oraz funkcja Miniature Effect, dająca efekt dioramy. Producent wspomina również o usprawnieniu blokady ekspozycji i zwiększeniu czasu otwarcia migawki w trybie manualnym z 60 do 250 sekund. Ostatnia zmiana to dodanie manualnego korygowania obrazu, wyświetlanego zarówno na LCD, jak i zewnętrznym wizjerze.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem