Nowe odtwarzacze Blu-ray i zestawy kina domowego od Sony

Nowe odtwarzacze Blu-ray i zestawy kina domowego od Sony

Sony wprowadza na rynek trzy nowe zestawy kina domowego, zaawansowany, stacjonarny odtwarzacz Blu-ray, a także odtwarzacz przenośny, wyposażony w 10-calowy ekran LCD.


Odtwarzacze Sony BDV-EF200, BDV-L600 i BDV-L800 to nowe, 2.1-kanałowe zestawy kina domowego z odtwarzem Blu-ray. Do głównych atutów dzisiejszych premier japońskiego producenta należy zaliczyć technologię BRAVIA Internet Video, pozwalającą na odtwarzanie filmów prosto z Sieci, technologię S-Force Pro (umożliwiającą reprodukcję wirtualnego dźwięku przestrzennego), a także technologię IP Noise Reduction, której zadaniem jest poprawianie ostrości obrazu przy oglądaniu materiałów z Internetu. Dwa porty HDMI ułatwiają podłączanie innych urządzeń HD, takich jak przystawki STB czy konsole do gier. Posiadacze sprzętów ze stajni Apple (iPodów Touch i iPhone'ów) mają do dyspozycji dok na swoje urządzenia, dzięki czemu multimedia można odtwarzacz bezpośrednio z nich. Jak deklaruje producent, BDV-L600 i BDV-L800M są uniwersalne w instalacji, bowiem wchodzący w ich skład odtwarzacz można ustawić poziomo, pionowo czy nawet zawiesić na ścianie. BDV-L800 wyposażony został ponadto w moduł Wi-Fi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem