Olympus PEN E-PL3 z ruchomym ekranem

Olympus PEN E-PL3 z ruchomym ekranem

Olympus PEN E-PL3 może pochwalić się 12-megapikselową matrycą High Speed Live MOS, procesorem obrazu TruePic VI, wyjątkowo szybkim systemem autofokusu oraz 3-calowym, odchylanym ekranem LCD o rozdzielczości 460 tysięcy punktów.


Olympus PEN E-PL3, jak deklaruje producent, dysponuje najszybszym systemem autofokusu pośród aparatów z wymiennymi obiektywami oraz wbudowaną w korpus stabilizacją obrazu. Co więcej, może pochwalić się charakterystyczną dla PENów linią filtrów artystycznych (z dwoma nowymi efektami, Starlight i Białe krawędzie), lampą błyskową oraz - co jest nowością w kompaktach z serii PEN - odchylanym ekranem LCD. 12.3-megapikselowa matryca High Speed Live MOS oferuje czułość ISO do 12800 i możliwość rejestrowania filmów w rozdzielczości HD 1080i z dźwiękiem stereo (format AVCHD lub Motion JPEG).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem