Fotokarmnik - zobacz kolekcję świetnych ptasich portretów

Fotokarmnik - zobacz kolekcję świetnych ptasich portretów

Zafascynowana różnorodnością ptaków, które często odwiedzają jej ogródek fotografka Lisa o pseudonimie Ostdrossel stworzyła domowej roboty foto budkę w karmniku. Aparat umieściła w pudełku zabezpieczającym go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, tak aby móc podglądać gości karmnika przez cały czas. Jednocześnie dzięki temu nie płoszyła ptasich przybyszów, co pozwoliło na stworzenie wyjątkowej serii portretów.


"Zawsze fascynowały mnie ptaki, ale stało się to prawdziwym hobby dopiero po przeprowadzce do USA" zdradza Lisa, która pochodzi z Niemiec. Wszystkie ptaki wydawały jej się w Ameryce jeszcze bardziej różnorodne i kolorowe. Początkowo zaczęła robić zdjęcia po to, aby swoimi obserwacjami podzielić się z bliskimi. Z czasem jednak ta pasja wciągnęła ją na całego. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem