Canon szykuje amatorską lustrzankę pełnoklatkową, są pierwsze szczegóły

Canon szykuje amatorską lustrzankę pełnoklatkową, są pierwsze szczegóły

Według serwisów plotkarskich, Canon na jesień 2012 roku pokaże swoją pierwszą, pełnoklatkową lustrzankę przeznaczoną dla amatorów. Aparat ma zostać wyposażony w 22-megapikselową matrycę, duży monitor LCD i szybki autofocus.


Canon dobrze strzeże swojego sekretu. Nie znajdziemy zdjęć nadchodzącego produktu, nie ma definitywnie potwierdzonej specyfikacji - jedynie domniemania. Nikt nawet nie słyszał o nazwie, choć większość źródeł wskazuje na EOS 7D Mark II, czyli drugą generację popularnego 7D z sensorem APS-C. Serwis Canon Rumors twierdzi, iż w nowym korpusie znajdzie się 22-megapikselowa matryca, taka sama, jaką można znaleźć w 5D Mark III. Aparat miałby charakteryzować się również 19-punktowym systemem autofocusu, zakresem ISO od 100 do 51200, a także trybem seryjnym zdolnym do rejestrowania czterech klatek na sekundę.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem