Nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia Davida Bowie

Nigdy wcześniej niepublikowane zdjęcia Davida Bowie

Istnieją pewne relacje pomiędzy artystami, które przetrwają próbą czasu - Z pewnością do takich właśnie należy wieź pomiędzy japońskim fotografem Masayoshi Sukitą i gwiazdą rocka Davidem Bowie. Ich współpraca trwała pond 40 lat i zaowocowała niesamowitymi portretami, które dokumentują karierę muzyka. Teraz te fotografie - częściowo nigdy wcześniej nie prezentowane światu - zostały opublikowane w albumie fotograficznym Sukita: Eternity.


Masayoshi Sukita i David Bowie - niezwykła przyjaźń i niesamowite zdjęcia

Duet spotkał się, gdy David Bowie tworzył jako Ziggy Stardust, czyli alter ego artysty. Masayoshi Sukita był zaintrygowany tym, co zobaczył i zadzwonił do menedżera rockowca, aby umożliwili mu zorganizowanie sesji zdjęciowej. Udało mu się ich przekonać i to nawet pomimo tego, że posługiwał się łamaną angielszczyzną. Od tego momentu Sukita i Bowie stali się przyjaciółmi i współpracownikami na całe życie. "Za każdym razem gdy David przyjeżdżał do Japonii dzwonił do mnie mówiąc <<zróbmy sesję zdjęciową>>. Bowie zawsze kochał kulturę Wschodu i kochał Kioto, tradycyjne japońskie miasto" wspomina fotograf. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem