Oszałamiająca Kaia Gerber w sesji Luigi & Iango

Oszałamiająca Kaia Gerber w sesji Luigi & Iango

Grudniowe wydanie japońskiej edycji Vogue zawiera sesję Kai Gerber, w której stanęła przed obiektywem duetu fotograficznego Luigi&Iango. Subtelnie oszczędne w formie zdjęcia kolejny raz pokazują kunszt tej dwójki fotografów.


Duet stojący za najnowszymi zdjęciami tworzy Luigi Murenu i Iango Henzi. Ich stylistyka stanowi efekt fuzji ich pochodzenia – włoskiego temperamentu i szwajcarskiej klasy. Współpracują ze sobą od 2013 roku, a ich wspólna artystyczna droga rozpoczęła się od przypadkowego spotkania trzy lata wcześniej. Fotografowie realizują zlecenia dla największych magazynów edycji – niemieckiej i japońskiej Vogue, i-D czy Vanity Fair. Przed ich obiektywem pozowały supermodelki takie jak m.in. Linda Evangelista, Naomi Campbell, Claudia Schiffer czy Gisele Bündchen.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem