Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotografka koni Ana Drwal

wtorek, 23.10.2018r. | 100%/0% ocen: 3 | czytano 10934 razy

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotografka koni Ana Drwal Jak powstało to zdjęcie? Jak osiągnąć taki poziom fotografowania? Z pewnością większość z Was zadawała sobie te pytania, przeglądając galerie ulubionych twórców.

Adobe Lightroom CC i Adobe Lightroom Classic CC – jeszcze lepsze programy dla fotografów Podczas konferencji Adobe MAX 2018 producent oprogramowania do edycji filmów, wideo, grafiki i dźwięku zaprezentował nowości w kolejnych odsłonach Lightrooma CC i Lightrooma Classic CC.

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf Paweł Pluciński

czwartek, 11.10.2018r. | 100%/0% ocen: 3 | czytano 3357 razy

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf Paweł Pluciński Jak powstało to zdjęcie? Jak osiągnąć taki poziom fotografowania? Z pewnością większość z Was zadawała sobie te pytania, przeglądając galerie ulubionych twórców.

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf Radosław Jaszczyński

wtorek, 09.10.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 1839 razy

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf Radosław Jaszczyński Jak powstało to zdjęcie? Jak osiągnąć taki poziom fotografowania? Z pewnością większość z Was zadawała sobie te pytania, przeglądając galerie ulubionych twórców.

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf przyrody Ryszard Warchoł

wtorek, 02.10.2018r. | 66%/34% ocen: 3 | czytano 4300 razy

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf przyrody Ryszard Warchoł Jak powstało to zdjęcie? Jak osiągnąć taki poziom fotografowania? Z pewnością większość z Was zadawała sobie te pytania, przeglądając galerie ulubionych twórców.

Dzień Chłopaka w SwiatObrazu.pl – 14 prezentów dla fotografów, którzy są wiecznymi chłopcami Z okazji zbliżającego się Dnia Chłopaka przygotowaliśmy zestawienie 14 prezentów adresowanych do fotografów, którzy są wiecznymi chłopcami.

Zrób to sam – uniwersalny peryskop do fotografii podwodnej za niecałe 40 złotych

poniedziałek, 24.09.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 4857 razy

Zrób to sam – uniwersalny peryskop do fotografii podwodnej za niecałe 40 złotych Jeżeli chcesz robić zdjęcia pod wodą, ale jednocześnie budżet nie pozwala na zakup drogiej obudowy (lub po prostu nie chcesz na to przeznaczać pieniędzy), to mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Profesjonalna fotografka doradza, jak skutecznie zarabiać na wykonywaniu zdjęć

poniedziałek, 24.09.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 5341 razy

Profesjonalna fotografka doradza, jak skutecznie zarabiać na wykonywaniu zdjęć Posiadanie ogromnej wiedzy, świetnego warsztatu i biegłość w obsłudze oprogramowania do edycji zdjęć lub w poruszaniu się w ciemni niekoniecznie musi oznaczać umiejętność zarabiania na fotografii.

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf krajobrazowy Mariusz Olinkiewicz

wtorek, 18.09.2018r. | 100%/0% ocen: 5 | czytano 2281 razy

Jak robić lepsze zdjęcia? Opowiada fotograf krajobrazowy Mariusz Olinkiewicz Jak powstało to zdjęcie? Jak osiągnąć taki poziom fotografowania? Z pewnością większość z Was zadawała sobie te pytania, przeglądając galerie ulubionych twórców.

Jakie zdjęcia robili na początku swojej kariery profesjonalni fotografowie?

piątek, 14.09.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 3937 razy

Jakie zdjęcia robili na początku swojej kariery profesjonalni fotografowie? Renee Robyn to kanadyjska fotografka, która zajmuje się fotografią modową i portretową, gromadząc w niej wiele odniesień do świata baśni i fantasy.

Zgoda na wykorzystanie wizerunku - poznaj niuanse prawa autorskiego

czwartek, 13.09.2018r. | 100%/0% ocen: 1 | czytano 3743 razy

Zgoda na wykorzystanie wizerunku - poznaj niuanse prawa autorskiego Wizerunek osoby uznawany jest za jej dobro osobiste (art.

Tajniki pracy w studiu fotograficznym - jak uzyskać oświetlenie typu kanapka?

wtorek, 11.09.2018r. | 100%/0% ocen: 2 | czytano 3398 razy

Tajniki pracy w studiu fotograficznym - jak uzyskać oświetlenie typu kanapka? Jest to dość skrajny przypadek oświetlenia bocznego stosowanego w studiu fotograficznym, sprowadzający się – mówiąc najprościej – do wsadzenia modelki pomiędzy dwie skierowane w jej stronę lampy błyskowe.

Doskonała fotografia wymaga takiej samej oprawy – poznaj ciekawe ramki na zdjęcia i kilka wskazówek, jak je dobierać do Twoich dzieł Nie da się ukryć, że fotografia cyfrowa mocno ograniczyła liczbę zdjęć eksponowanych na ścianach i półkach naszych mieszkań.

Koło barw, metameryzm, RGB i inne pojęcia, które każdy entuzjasta fotografii barwnej powinien mieć opanowane Ze szkolnych lekcji fizyki pamiętasz zapewne, Czytelniku, że tzw.

Jaki rodzaj oświetlenia naturalnego najlepiej sprawdza się w fotografii portretowej?

piątek, 07.09.2018r. | 100%/0% ocen: 4 | czytano 5288 razy

Jaki rodzaj oświetlenia naturalnego najlepiej sprawdza się w fotografii portretowej? Światło naturalne jest najlepiej dostępnym dla każdego fotografa typem oświetlenia, przy którym można wykonywać zdjęcia w pełnym zakresie przysłon i czasów ekspozycji.

Jak robić zachwycające zdjęcia nocnego nieba - poradnik fotografii astronomicznej, część III III część poradnika jest poświęcona technikom stosowanym w fotografii astronomicznej.

Czy w fotografii studyjnej lepiej sprawdzają się mocne flesze manualne, czy słabsze lampy błyskowe z automatyką TTL? Podczas warsztatów z pracy w studiu fotograficznym jedno z ciekawszych pytań jakie zdarza nam się słyszeć z ust średniozaawansowanych fotografów, mających już pewne doświadczenie w pracy z nowoczesnymi lampami błyskowymi, dotyczy zagadnienia o tyleż technicznego, co ideologicznego: czy fotograf zawsze musi wybierać pomiędzy silnymi fleszami studyjnymi a słabszymi lampami systemowymi z zaawansowanymi systemami automatycznej kontroli siły błysku? Czyli - czy istnieje możliwość sięgnięcia po to, co najlepsze z obu tych światów, a jeśli nie, to co najlepiej wybrać? Dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć na te pytania.

Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów podczas wykonywania portretów? Efekt czerwonych oczu i inne potknięcia Korzystanie z lampy błyskowej wtedy, kiedy nie trzeba i w niewłaściwy sposób – ten błąd popełniają niemal wszyscy początkujący amatorzy.

Jak robić zachwycające zdjęcia nocnego nieba - poradnik fotografii astronomicznej, część II Obecnie zajmujący się fotografią astronomiczną mają już świadomość, że dzięki rozwojowi nauki mogą zapisywać obraz tego, co fotony światła przenosiły (czasem wiele milionów lat świetlnych) w kierunku soczewek narzędzi obserwacyjnych.

Jak robić zachwycające zdjęcia nocnego nieba - poradnik fotografii astronomicznej, część I W XIX wieku fotografowie nie posiadali jeszcze wiedzy na temat prędkości, z jaką docierają do naszego oka fotony światła.

5 powodów, dla których warto drukować zdjęcia na płótnie

środa, 29.08.2018r. | 0%/0% ocen: 0 | czytano 2442 razy

5 powodów, dla których warto drukować zdjęcia na płótnie Klienci fotolabów coraz chętniej wybierają zdjęcia na płótnie zamiast na papierze fotograficznym, zwłaszcza wtedy, gdy chcą zdjęcie komuś podarować lub przyozdobić nim ściany swojego mieszkania.Najnowsze fotografie

O poranku *** *** 350x350.jpg 350x350.jpg 2k.jpg Łąkowy misiek